znak-foska
List Jedności Moderatora Diecezjalnego Ruchu - 24.07.2010
do strony głównej

     Wakacje, to czas rekolekcji i wielu spośród tych, którzy w nich uczestniczyli czuje potrzebę podzielenia się radością z uczestnictwa w nich - na różne sposoby. Niektórzy już podzielili się swoim świadectwem, niektórzy jeszcze nie, ale ufamy, że wszyscy przyślą swoje świadectwa, aby mogły być umocnieniem dla innych, okazją do wdzięczności Panu za wszystko, co czyni w naszym życiu i zachetą do szukania czasu na rekolekcje w przyszłości, bo zawsze jest to czas błogosławiony.

     Ogromnie wdzięczni jesteśmy wszystkim diakoniom, które organizowały rekolekcje w naszej diecezji: parom animatorskim Domowego Kościoła, moderatorkom i animatorkom na rekolekcjach dla dzieci i młodzieży, diakoniom muzycznym, wychowawczym, gospodarczym i wszystkim, którzy na różne sposoby przyczynili się do do tego, że rekolekcje mogły się odbyć.
Serdecznie dziękujemy kapłanom, którzy byli moderatorami tych oaz: ks. Adamowi Woźniakowi, ks.Dominikowi Wargackiemu, ks.Pawłowi Traczykowskiemu, ks.Grzegorzowi Kwiatkowskiemu i ks.Krzysztofowi Cebuli oraz wszystkim klerykom naszego Seminarium, którzy również służyli na tych rekolekcjach.
Za gotowośc służenia, za trud i gorliwość wszystkich - Bogu niech będą dzięki!
Niech Jego Imię będzie błogosławione i uwielbione w owocach tych rekolekcji!

Świadectwa z rekolekcji młodzieży:
Świadectwa z rekolekcji rodzin DK: