znak-foska
PODZIĘKOWANIE - wrzesień 2010
do strony głównej

W dniu 4 września br. w parafii pod wezwaniem św.Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu odbyło się spotkanie członków Ruchu Światło-Życie z rejonu Wałbrzych rozpoczynające nowy rok formacyjny.

Podczas spotkania, pełniący przez wiele lat posługę Moderatora Rejonowego Domowego Kościoła - O.Zbigniew Stanek - pallotyn, który w czewcu złożył rezygnację z dalszego pełnienia tej funkcji, przekazał posługę nowemu Moderatorowi - ks. Grzegorzowi Kucharskiemu z parafii pw. św.Józefa Robotnika na Piaskowej Górze w Wałbrzychu.

Księdzu Zbigniewowi, który z wielką radością i nieustającą przez lata gorliwością służył rodzinom, serdecznie dziękujemy za obecność, prostotę, poczucie humoru i radość, którą wnosił oraz wszelkie dobro, którym obdarował wielu. Radujemy się z gotowości dalszej posługi na rzecz rodzin w kręgach Domowego Kościoła. Niech Pan, u którego jest nasza nagroda, obdarzy go Swoją radością, pokojem i tym wszystkim co pozwoli mu "Słuchać Pana" i każdego dnia cieszyć się Jego miłością i bliskością.
Za dar Księdza - Bogu niech będą dzięki.

Również nowo powołanemu Moderatorowi Rejonowemu ks. Grzegorzowi życzymy, aby Pan prowadził go, umacniał i pozwalał cieszyć się owocami swojej pracy zarówno z rodzinami jak i młodzieżą. Szczęść Boże!

W imieniu wszystkich członków Ruchu - Diecezjalna Diakonia Jedności